Milí rodiče,
přeji Vám, Vašim dětem i všem Vašim blízkým krásné a pohodové letní prázdniny plné radosti, zdraví, slunečných dnů a nezapomenutelných zážitků.
Dětem, které po prázdninách nastoupí do základní školy, přeji mnoho štěstí, úspěchů, nových kamarádů a radosti z poznávání.
Na ostatní děti se budeme těšit v novém školním roce, kdy společně prožijeme další krásné chvíle plné her, objevování a nových zkušeností.
Děkuji Vám za důvěru, přízeň a vstřícnou spolupráci během uplynulého školního roku.
S přáním krásného léta
Kateřina Slivková
za kolektiv MŠ a ŠJ
